Workshop
Najděte svůj důlek!

Jak najít to správné, čím se živit

Obsah workshopu

1

Dva cíle: Důlek & Flow

Tři intezívní dny ve skupině maximálně dvaceti lidí s dvěma hlavními úkoly - ZAPRVÉ: Procvičit si, jak a kde hledat váš "důlek", tj. průnik toho, co vás opravdu baví, v čem jste nejlepší a co může být pro druhé lidi tak užitečné, že vám za to zaplatí. ZADRUHÉ: Jak si nastavit parametry vaší práce tak, abyste se uměli dostat do "flow" a aby se tím zvýšila vaše produktivita, výsledky a radost z práce. 
 

2

Metodika z Peníze, nebo život?

Základem workshopu je metodika popsaná v knize Peníze, nebo život?, str. 239 - 291.
 

3

Interview, hry, cvičení & simulace

Hlavním nástrojem jsou strukturovaná interview v trojicích a rozličné hry, cvičení a simulace s cílem pomoci vidět a pospojovat si jednotlivé součástky vašeho talentu a vášně.
 

4

Práce během, před i po 

Součástí workshopu je i příprava předem a práce po setkání.
 

5

Příprava jídla

 Součástí programu je i společná příprava jídla, která slouží jako zdroj sebe-poznání,  zbližuje účastníky a pomáhá vzájemné spolupráci.  

Přínos workshopu

1

Koncentrovaná práce ve skupině

Největším přínosem je koncentrovaná, časově omezená práce s prověřenými nástroji ve skupině stejně naladěných lidí. Cílem je naučit se hledat pro sebe tu správnou práci a nastavit si ji tak, abyste v ní byli dobří a bavila vás. 
 

2

"Aha!"

Výstupy z workshopu bývají různé - od okamžité změny práce (či jiných aspektů života), přes různá větší či menší uvědomění a “AHA!” až po ujištění se, že jste na správné cestě/tam, kde chcete být.
 

3

Důlek, Flow & podnikání

Tři hlavní výstupy workshopu jsou: A. Popsaný "důlek" či "důlky" (práce či projekt/y) - tj. to, co vás baví, jste v tom dobří a pro druhé lidi je to užitečné; B. Definované parametry práce tak, aby vás dokázala pohltit, tzv. stav flow; případně (pokud o to stojíte) C. Definovaný (podnikatelský) projekt či projekty, do kterých se chcete pustit. Zde si poslechněte rozhovor o jednom z praktických přínosů - Lenka Novotná, Plastia
 

4

Funkční nástroje

Člověk i svět okolo nás se vyvíjí, a tak je jisté, že se i váš "důlek" časem přesune. Vy si však z workshopu odnesete funkční nástroje (pro nalezení svých předností), které můžete kdykoli v budoucnu použít ve svém vlastním či v životech svých blízkých.
 

5

Propojení a vztahy

V minulosti z těchto setkání vzešla řada přátelství i nespočet společných projektů. Každá naše přednáška, workshop či debata je příležitostí k seznámení a propojení se s podobně založenými lidmi, výměně informací, vzájemné podpory a nabrání nové energie. Obzvláště pro workshopy jsme začali vybírat chalupy mimo město, jejichž neformálnost, stejně jako např. společná příprava jídla tomuto ještě přispěje. Podívejte se na fotky z Důlku jaro 2015 ZDE nebo jaro 2016 ZDE.

Videa k workshopu

  • Najděte svůj důlek!

Termín a cena

K workshopu není aktuálně vypsaný žádný termín, objednejte si individuálně

Vaše názory

Svobodnější práce. Zodpovědnější podnikání.