Workshop
Tvrdě, kamarádsky nebo jinak?

Jak vést na základě svého přirozeného magnetismu

Obsah workshopu

1

Silná sdílená firemní kultura

Nejstarší workshop v naší nabídce. Jeho první verzi jsme pořádali již v roce 2004. Pojmenovává základní principy a techniky jedné z nejvzácnějších dovedností - schopnosti přirozeně, vědomě získat druhé pro společnou ideu a vybudovat silnou sdílenou firemní kulturu.
 

2

Souvislosti a techniky

Dva dny věnované klíčovým principům přirozeného vedení, zaměřující se především na komunikaci, vám mohou pomoci pochopit souvislosti (Proč se u vás ve firmě děje to či ono? Proč lidé fungují, jak fungují?) a vybaví vás základními technikami vedení.
 

3

Vlastní magnetismus a vliv

Vědomí si vlastního magnetismu či vlivu. Co je to, co ke mně ostatní přitahuje, či odpuzuje. Jak silný ten magnetismus je a jak ho posílit. 
 

4

Síla vize

Síla vize. Jak definovat myšlenku tak, aby byla skutečně magnetická a připoutala k sobě ty správné lidi (tj. ty, kteří s vámi vaše vidění světa sdílí) a ideálně i odpudila ty nesprávné.
 

5

Charakter a hodnoty

Charakter, integrita, důvěryhodnost a důvěra. Jak jste na tom? Chováte se natolik důvěry-hodně, aby vás lidé následovali? Jaké jsou vaše hodnoty? Jak moc s nimi žijete v souladu?
 

6

Teritorium a práce s ním

Teritorium. Jak (si) stanovit hranice a jak je ne-násilně hlídat.
 

7

Individualizace

Individualizace. Každý jsme jiný. Nad rámec obecných principů je leadership obyčejným mezlidským vztahem jeden na jednoho. Jaké jsou základní principy vedení podle optiky schopností a ochoty. 

Přínos workshopu

1

Jak vést na základě přirozeného magnetismu?

Kdokoli v roli rodičů či vedoucích stojí dnes a denně v situaci, kdy má druhé přesvědčit, získat, vyladit se na společném cíli, cestě a hodnotách a postarat se o společné fungování ve skupině. Tyto dva dny mohou zásadně zvýšit vědomí o tom, jak se s tímto úkolem vypořádat bez použití síly, cukru a biče. 
 

2

Základní koncepty přirozeného leadershipu

Koncept magnetismu, teritoria, situačního přístupu, lepší pochopení vlastního vlivu, formulace idei tak, aby byla magentická, význam hodnot a sdíleného smyslu jsou jen některé z oblastí, jejichž pochopení vás může v této oblasti posunout.
 

3

Chuť a odvaha do vedení

Chuť a odvahu do větší aktivity - tj. častěji si stoupnout před lidi a zkusit je vést - ať už doma, v práci či třeba v občanském životě.
 

4

Propojení s ostatními

Každá naše přednáška, workshop či debata je příležitostí k seznámení a propojení se s podobně založenými lidmi, výměně informací, vzájemné podpory a nabrání nové energie. Obzvláště pro workshopy jsme začali vybírat chalupy mimo město, jejichž neformálnost, stejně jako např. společná příprava jídla tomuto ještě přispěje.

Videa k workshopu

  • Leadership aneb pětkrát o "Tvrdě, kamarádsky, nebo jinak?"

Termín a cena

K workshopu není aktuálně vypsaný žádný termín, objednejte si individuálně

Vaše názory

Svobodnější práce. Zodpovědnější podnikání.