9 z 10 lidí vydělává na život místo toho, aby žili. Život se jim smrskl na víkendy, dovolené a svátky. Přitom nikdy nebylo snažší si práci vytvořit podle vlastních představ. Tři intenzivní dny, které vás mohou zásadně popostrčit k vašemu důlku.

Důlek je průnik vašeho talentu, zájmu a potřeb lidí, kterým vaše práce slouží

Proč?

Teplých místeček, které si najdete na základě vyšperkovaného životopisu ubývá. Práci bude třeba si vytvořit (už ne najít) a bude vyžadovat zcela jiné dovednosti než ta, na kterou nás připravili ve škole. Bude nutné, aby se znovu stala opravdovou službou, tj. aby vás těšila a druhým prospívala.

CO?

Tři intenzívní dny ve skupině cca 15 lidí v neformálním prostředí chaty v Orlických horách. Cílem je osahat si základní způsoby toho, jak si vytvořit práci, která vás bude nejenom živit, ale především těšit - tj.

1) Jak najít to, co milujete
2) Jak se naučit milovatco děláte
3) Jak si práci vytvořit.

Jak?

Základem workshopu je moderovaná diskuze ve skupině, strukturovaná interview v trojicích, myšlenkové experimenty. Součástí je obsáhlá příprava a to, že si vaříme sami.

Kdo?

Workshop je vhodný pro lidi, kteří se věnují tématu nové práce (přemýšlí, kudy profesně dál) a ocení práci ve skupině, interakci s ostatními ...

Video

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Pokud si nevyberete, objednejte prosím individuálně

Přihlášení účastníci

Zatím žádní přihlášení. Buďte první!

Volných míst: 20

Tým: 12-20

Formát: Diskuze, myšlenkové experimenty, sebereflexe

Místo: Chalupa U Bertholda Moravský Karlov č.e. 5, 561 62 Červená Voda
(mapa)

Termín: 25.-28.9.2022 9.00 - 18.00
Chalupa U Bertholda Moravský Karlov č.e. 5, 561 62 Červená Voda

Uzávěrka přihlášek: 01.09.2022 v 00:00

Cena: 5800 Kč

V ceně jsou zahrnuty náklady na přípravu, vedení workshopu a ubytování. Na jídle se dohodneme před setkáním a vařit budeme společně z toho, co přivezeme (viz popis workshopu).

Workshop se koná od pondělí 26.9. od 9.30 do středy 28.9. do cca 15:00. Příjezd je možný a vhodný už 25.10. večer od cca 20:00, možná dříve. 

Storno podmínky: Při odhlášení se z vážných zdravotních důvodů účastníka či jeho nejbližší rodiny vracíme 100% poplatku.

Při odhlášení z jiných důvodů vracíme 50% poplatku.

Vaše názory