9 z 10 lidí vydělává na život místo toho, aby žili. Život se jim smrskl na víkendy, dovolené a svátky. Přitom nikdy nebylo snažší si práci vytvořit podle vlastních představ. Tři intenzivní dny, které vás mohou zásadně popostrčit k vašemu důlku. Více viz např. Pohlednice z Důlku

Důlek je průnik vašeho talentu, zájmu a potřeb lidí, kterým vaše práce slouží

Proč?

Teplých místeček, které si najdete na základě vyšperkovaného životopisu ubývá. Práci bude třeba si vytvořit (už ne najít) a bude vyžadovat zcela jiné dovednosti než ta, na kterou nás připravili ve škole. Bude nutné, aby se znovu stala opravdovou službou, tj. aby vás těšila a druhým prospívala.

CO?

Tři intenzívní dny ve skupině cca 15 lidí v neformálním prostředí chaty v Orlických horách. Cílem je osahat si základní způsoby toho, jak si vytvořit práci, která vás bude nejenom živit, ale především těšit - tj.

1) Jak najít to, co milujete
2) Jak se naučit milovatco děláte
3) Jak si práci vytvořit.

Jak?

Základem workshopu je moderovaná diskuze ve skupině, strukturovaná interview v trojicích, myšlenkové experimenty. Součástí je obsáhlá příprava a to, že si vaříme sami.

Kdo?

Workshop je vhodný pro lidi, kteří se věnují tématu nové práce (přemýšlí, kudy profesně dál) a ocení práci ve skupině, interakci s ostatními ...

Video

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory