“Všechno, co jsem se naučil o rodičovství je leadership. Všechno, co jsem se naučil o leadershipu bylo špatně.” Bob Chapman

Proč?

Člověk je společenský tvor a jako takový nemůže nevést a/nebo se nechat vést. Většina z nás přitom vyrostla v mocenských hierarchiích, které staví na pozicích a kde se “lidmi hýbe” pomocí cukru a biče. Pokud chcete po lidech kreativitu, samostatnost a zápal, je nutné pozici, cukr i bič zahodit, probudit v sobě přirozenou autoritu a naučit se vést.

CO?

Jedná se o dva intenzivní dny v neformálním prostředí skupiny 8 - 15 lidí s cílem osahat si svůj vnitřní magnetismus a hlavní principy vedení na “teal” principech.

  1. Evoluce organizací
  2. Vlastní magnetismus a vliv
  3. Proč, charakter a hodnoty
  4. Teritorium a práce s ním
  5. Individualizace

Jak?

Tento workshop se dříve jmenoval "Tvrdě, kamarádsky, nebo jinak" Struktura teal leadershipu z tohoto workshopu vychází. Základem je moderovaná diskuze ve skupině, myšlenkové experimenty. Součástí je i příprava.

Kdo?

Workshop je vhodný pro kohokoli s přáním budovat svou organizaci na “teal” principech (u nás viz Slušná firma), tj. jako společenství lidí sdílejích svá proč a své hodnoty na misi za něčím větším než jsou oni sami.

Video

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory