PROGRAM (přednášky a debata) 

1) Honza Vojtko - vztahový terapeut 
2) Zuzana Miškufová - zakladatelka Kohoutek ve dvoře - bezobalový obchod v Kobylisích, spisovatelka 
3) Jan Straka - tvůrce Standwood 
4) Jan Bím - Průvodce lidí
5) Tomáš Reinbergr - zakladatel Védské centrum a VAŠE LIGA - meditace

Proč? Počet lidí se zkušeností vyhoření a dalších psychických diagnóz epidemicky narůstá. Příčin je několik. Mezi hlavní patří: A) Trvale vysoké tempo růstového kapitalismu, B) Obtíže se stanovením si priorit ve světě zdánlivě nekonečných možností, C) Stále obtížnější schopnost koncentrace v éře, kdy se naše pozornost stala žádanou komoditou, D) Žal a deprese v souvislosti s ekologickou a sociální krizí, E) Narůstající chudoba a s ní související stres, F) Existence v éře extrémního individualismu a rozbitých vztahů, které naše předky držely pohromadě. 

Co? Kromě nutných systémových změn potřebujeme lépe porozumět životu, najít si v něm pevné záchytné body, rozpoznat stres a blížící se vyhoření. Potřebujeme pochopit význam blízkých vztahů, a to jak si nastavit naše životní prostředí tak, aby se nám dařilo dosahovat našich cílů ku prospěchu celku a našemu vnitřnímu klidu.

Předchozí sešlosti: Jak podnikat, aby to prospívalo i planetěVrána k vráně sedá aneb Jak najít a zapracovat “ty správné” lidi?Veď, nech se vést nebo vypadni!KmenySvoboda v práciMarketing bez manipulaceDemystifikace matrixu a Budoucnost práce.

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory