PROGRAM (přednášky a debata) 

1) Honza Vojtko - vztahový terapeut 
2) Zuzana Miškufová - zakladatelka Kohoutek ve dvoře - bezobalový obchod v Kobylisích, spisovatelka 
3) Petr Mára - Velký fanoušek moderních technologií a velký propagátor principů GTD 
4) Jan Bím - Duchovní učitel
5) Tomáš Reinbergr - zakladatel Védské centrum a VAŠE LIGA - meditace

Proč? Počet lidí se zkušeností vyhoření a dalších psychických diagnóz epidemicky narůstá. Příčin je několik. Mezi hlavní patří: A) Trvale vysoké tempo růstového kapitalismu, B) Obtíže se stanovením si priorit ve světě zdánlivě nekonečných možností, C) Schopnost koncentrace v éře vyrušování, D) Žal a deprese v sousvislosti s eko a sociální krizí, E) Narůstající chudoba a s ní související stres, F) Existence v éře extrémního individualismu a rozbitých vztahů, které naše předky držely pohromadě. 

Co? Kromě nutných systémových změn potřebujeme lépe porozumět životu, najít si v něm pevné záchytné body, rozpoznat stres a blížící se vyhoření. Potřebujeme pochopit význam blízkých vztahů, a to jak si nastavit naše životní prostředí tak, aby se nám dařilo dosahovat našich cílů ku prospěchu celku a našemu vnitřnímu klidu.

Předchozí sešlosti: Jak podnikat, aby to prospívalo i planetěVrána k vráně sedá aneb Jak najít a zapracovat “ty správné” lidi?Veď, nech se vést nebo vypadni!KmenySvoboda v práciMarketing bez manipulaceDemystifikace matrixu a Budoucnost práce.

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Přihlášení účastníci

  • Richard Straka
  • Adéla Vaňková
  • Michal Bernát
  • Zuzana Hlavová

Volných míst: 21

Tým: Kapacita celkem 45 lidí

Formát: Přednášky, diskuze

Místo: Seminario Praha
(mapa)

Termín: 21.11.2019 8.00 - 14.00
Seminario Praha

Uzávěrka přihlášek: 16.11.2019 v 00:00

Cena: 580 Kč s dph

K dispozici je drobné občerstvení ze sezóních, místních, bio potravin bez obalu. Přednášky a diskuzi natáčíme a fotíme. Výnos ze vstupenek  jde na pronájem prostor, video a jídlo. Případný zisk nabídneme řečníkům, kteří vystupují bez nároku na honorář. 

Vaše názory