Mluvit před lidmi většinu z nás nikdo neučil. Naopak, náš školní systém většinu srážel na kolena. Naše sebe-vědomí je proto často nízké, nejsme si jistí, bojíme se. Přitom v 21.století není moc důležitějších dovedností než veřejný projev.

Proč?

Proč zvládnout svůj strach a vystupovat před lidmi? Zde jsou 3 základní důvody: 1) Máloco je efektivnější způsob sebe-poznání, neboť před lidmi nás náš strach obnažuje; 2) Máloco má na naše životy a společnost takový dopad jako schopnost získat ostatní; 3) Strach je energie, která nás může položit, ale i dodat energii, o které se nám nesnilo. 

Co?

Workshop si klade 3 hlavní cíle: 1) Pomoci vám pochopit, jak využít energii vašeho "těšo-strachu" k tomu, aby vaše prezentace vyčnívala z řady; 2) Najít váš osobní styl; 3) Projít si základní techniky veřejného projevu (přípravy, řeči, těla a práce s publikem) a pochopit v čem se odlišuje od konverzace.

Jak?

Worskshop začne jako "mini-konference" pětiminutovými prezentacemi každého účastníka. Každou prezentaci natočíme (a následně je rozebereme). Pak nás čeká 1,5 dne cvičení, experimentů, ukázek, meditací, sebereflexe. Vaříme si sami, a tak bude i dostatek neformálního času. Poslední den končí opět jako minikonference prezentacemi všech účastníků s využitím poznání a probíraných technik. 

Kdo?

Tyto tři dny jsou určeny lidem, kteří už našli své téma, chtějí s ním jít ven, ovlivňovat druhé, zatím se cítí nejistí, ale rozhodli se s tím něco udělat. P.S.: Já mám v sobě od přírody  z mluvení před lidmi "paniku". Mé nutkání upozorňovat na společensky závažná témata mě ale přinutilo, abych ten děs překonal a využil ho tak, že dnes veřejné vystupování miluji. Chci říct i ostatním, jak osvobozující je nenechat se svým strachem svázat a před lidi "lézt" - o mým straších více např. ve videu níže. (Tomáš Hajzler)

Video

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory