Podzimní pokračování série mini-konferencí s názvem Exkurze do budoucnosti.

Ve výjimečných organizacích se lidé do společných projektů zapojují dobrovolně. Aby to bylo možné, je třeba se naučit získat a vést ostatní tak, aby “si vrána mohla sednou k vráně” a lidé mohli dělat maximum toho, v čem jsou nejlepší a nejužitečnější pro ostatní. Jak na to?

Další díl zde.

Proč?

Protože bez vedení postaveném na charakteru a odbornosti to dnes už nepůjde. Protože leadership je ta hlavní dovednost, kterou naše firmy i společnost potřebují. Ve školách ani jinde se neučí.

Co?

Jak se dostat k sobě tak, aby byl člověk pro ostatní čitelný a magnetický. Jak zformulovat vizi a získat lidi? Jak přetovřit nesourodou skupinu plnou konkurujících si lidí v komunitu lidí, kteří spolupracují na něčem, co je přesahuje? Jak do firmy kvalitu leadershipu dostat tak, abychom se naučili vést a nechali se vést.

Jak?

Na každou z těchto mini-konferencí zveme 2-4 lidi, kteří téma žijí a umí ho i srozumitelně předat. Setkáváme se vždy v bránickém Teal clubu (kapacita je 65 osob, z nichž polovina je rezervována lidem z Slušná firma) od 17 do 21 hodin. Každého z hostů žádáme o 30 minut prezentaci, po které následují otázky, odpovědi a diskuze. Čas je vždy i na neformální pobytí. (Více zde).

Kdo?

Kdo?

Zveme 2-4 zástupce různých druhů organizací, aby se s námi podělili o to, co se o tématu leadershipu naučili. Jejich jména oznámíme.

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Přihlášení účastníci

  • David Vávra
  • Daniela Honigmann
  • Lenka Dočkalová
  • Barbora Hernychová
  • Jana Veselá
  • Monika Divišová
  • Ivana Žibřidová
  • Zuzana Koubková

Volných míst: 57

Místo: Teal Club, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Termín: 18.10.2018 17.00 - 21.00
Teal Club, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Uzávěrka přihlášek: 17.10.2018 v 00:00

Cena: 450 Kč s dph

K dispozici je drobné občerstvení ze sezóních, místních, bio potravin bez obalu. Přednášky a diskuzi natáčíme a fotíme. Případný výnos ze vstupenek se dělí demokraticky mezi teal club, řečníky a organizátory.

Vaše názory