Druhé podzimní pokračování série mini-konferencí s názvem Exkurze do budoucnosti.

O co jde? Ve výjimečných organizacích se lidé do společných projektů zapojují dobrovolně. Aby to bylo možné, je třeba se naučit získat a vést ostatní tak, aby “si vrána mohla sednou k vráně” a lidé mohli dělat maximum toho, v čem jsou nejlepší a nejužitečnější pro ostatní. Jak na to?

Další díl Vrána k vráně sedá (22.11.) se věnuje tomu, jak najít a zapracovat ty správné lidi. Video-záznam předchozích dílů: Kmeny, Svoboda v práci, Marketing bez manipulace, Demystifikace matrixu, Budoucnost práce.

Proč?

Protože bez vedení postaveném na charakteru a odbornosti to dnes už nepůjde. Protože leadership je ta hlavní dovednost, kterou naše firmy i společnost potřebují - tam, kde jsou jedinou hodnotou peníze, zoufale potřebujeme jiné hodnoty. A také proto, že ve školách ani jinde se neučí.

Co?

Jak se dostat k sobě tak, aby byl člověk pro ostatní čitelný a magnetický. Jak zformulovat vizi a získat lidi? Jak přetvořit nesourodou skupinu plnou konkurujících si lidí v komunitu lidí, kteří spolupracují na něčem, co je přesahuje? Jak do firmy kvalitu leadershipu dostat tak, abychom se naučili vést a nechali se vést?

Jak?

Na každou z těchto mini-konferencí zveme 2-4 lidi, kteří téma žijí a umí ho také srozumitelně předat. Setkáváme se vždy v bránickém Teal clubu (kapacita je 60 osob, z nichž polovina je rezervována lidem ze Slušná firma) od 17 do 21 hodin. Každého z hostů žádáme o 30-minutovou prezentaci, po které následují otázky, odpovědi a diskuze. Čas je vždy i na neformální pobytí. (Více zde).

Kdo?

Kdo?

Zveme 2-4 zástupce různých druhů organizací, aby se s námi podělili o to, co se o tématu leadershipu naučili. Účast přislíbili: Robert Peňažka, spolu-autor Kmeny, Kašpárek v rohlíku a mnoha dalších projektů, Markéta Winkelhoferová (Předsedkyně Fair & Bio pražírna), Petr Vítek (spoluzakladatel ImpactHub) a Tomáš Hajzler (Svoboda v práci).

Video

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory