Další díl série mini-konferencí s názvem Exkurze do budoucnosti.

Víte, jak to je… Sdílite-li s někým hodnoty, stačí mrknout a ví se. Pokud máte ale hodnoty jiné, potom konflikt střídá konflikt. Jak k sobě do firmy najít ty, kteří vidí svět podobně? A co udělat proto, aby maximálně zapadli? A také... pokud nastane čas se rozejít.. jak na to?

Předchozí díl Veď, nech se vést nebo vypadni (18.10.) se věnuje tomu, jak vést lidi. Video-záznam předchozích dílů: Kmeny, Svoboda v práci, Marketing bez manipulace, Demystifikace matrixu, Budoucnost práce.

Proč?

Vrána k vráně sedá. Taková je lidská přirozenost. Najít si své souvěrce je základním předpokladem každé funkční organizace. Jenomže ve světě, ve kterém se hodnoty mění a tříští jako nikdy předtím, je toto někdy heroický výkon. Stejně tak rozcházení tak, aby na sebe lidi vzpomínali v dobrém, je umění v kraji ne zcela časté.

Co?

Jak najít lidi, kteří s námi sdílí hodnoty a jsou na podobné misi? Co udělat proto, aby co nejrychleji zapadli? A jak se rozcházet s těmi, kteří s námi hodnoty nesdílí, chtějí se vydat na jinou misi nebo prostě jen potřebují pauzu?

Jak?

Na každou z těchto mini-konferencí zveme 2-4 lidi, kteří téma žijí a umí ho také srozumitelně předat. Setkáváme se vždy v bránickém Teal clubu (kapacita je 60 osob, z nichž polovina je rezervována lidem ze Slušná firma) od 17 do 21 hodin. Každého z hostů žádáme o 30-minutovou prezentaci, po které následují otázky, odpovědi a diskuze. Čas je vždy i na neformální pobytí. (Více zde).

Kdo?

Zveme 2-4 zástupce různých druhů organizací, aby se s námi podělili o to, co se o tématu náborů, zapracovávání a rozcházení naučili. Účast přislíbili: Petr Skondrojanis (Cocuma), Monika Divišová (Wellnessia), Petra Prošková (Gato) a Radek Majer (TTC Teleport).

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory