Další díl série mini-konferencí s názvem Exkurze do budoucnosti.

Víte, jak to je… Sdílite-li s někým hodnoty, stačí mrknout a ví se. Pokud máte hodnoty jiné, potom konflikt střídá konflikt. Jak k sobě do firmy najít ty, kteří vidí svět podobně? A co udělat proto, aby zapadli?

Předchozí díl zde.


Proč?

Vrána k vráně sedá. Taková je lidská přirozenost. Najít si své souvěrce je základním předpokladem každé funkční organizace. Jenomže ve světě, ve kterém se hodnoty mění a tříští jako nikdy předtím, je toto někdy heroický výkon.

Co?

Jak najít lidi, kteří s námi sdílí hodnoty a jsou na podobné misi? Co udělat proto, aby co nejrychleji zapadli? A jak se rozcházet s těmi, kteří s námi hodnoty nesdílí, chtějí se vydat na jinou misi nebo prostě jen potřebují pauzu?

Jak?

Na každou z těchto mini-konferencí zveme 2-4 lidi, kteří téma žijí a umí ho i srozumitelně předat. Setkáváme se vždy v bránickém Teal clubu (kapacita je 60 osob, z nichž polovina je rezervována lidem z Slušná firma) od 17 do 21 hodin. Každého z hostů žádáme o 30 minut prezentaci, po které následují otázky, odpovědi a diskuze. Čas je vždy i na neformální pobytí. (Více zde)

Kdo?

Zveme 2-4 zástupce různých druhů organizací, aby se s námi podělili o to, co se o tématu náborů, zapracovávání a rozcházení naučili. Jejich jména oznámíme.

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Přihlášení účastníci

  • Lenka Dočkalová
  • Barbora Hernychová
  • Jana Veselá
  • Lucie Semeráková
  • Ivana Žibřidová

Volných míst: 60

Místo: Teal Club, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Termín: 22.11.2018 17.00 - 21.00
Teal Club, Údolní 212/1, 147 00 Praha 4

Uzávěrka přihlášek: 21.11.2018 v 00:00

Cena: 450 Kč s dph

K dispozici je drobné občerstvení ze sezóních, místních, bio potravin bez obalu. Přednášky a diskuzi natáčíme a fotíme. Případný výnos ze vstupenek se dělí demokraticky mezi teal club, řečníky a organizátory.

Vaše názory