Další díl série mini-konferencí s názvem Exkurze do budoucnosti. Zákazník má při rozhodovaní o nákupu veškeré dostupné informace, není do nákupu tlačen, ani k němu manipulován. Produkt či služba zlepšuje jeho život. Jak na to bez obvyklé manipulace? (viz zde). Předchozí díly: Práce (8.11.'17), Demystifikace Matrixu (21.3.'18), Další díly Svoboda v práci (24.5.'18) a Kmeny (19.6.'18).
Aktuální změny sledujte v události na Fejsbuku.

PROČ?

Protože lež má krátké nohy a dnešní - na lži postavený - marketing nemá šanci. Staro-nově je třeba definovat smysl podnikání, nabízet co možná nejlepší řešení problémů zákazníků a na cestě za společnou vizí se (se zákazníky, dodavateli a dalšími členy klanu) vzájemně podporovat.

CO?

Jak fungovat bez reklamy, slev, věrnostních programů, propagačních předmětů a dalších laciných triků? Jde to? Jak? Jak místo manipulace využít lidskou přirozenost a místo placené reklamy stavět na "šeptandě"? Jak přistupovat k marketingu tak, aby řešil skutečné problémy, byl sdílením příběhů na společné cestě a byl společensky zodpovědný a udržitelný?

JAK?

Na každou z těchto mini-konferencí zveme 2-4 lidi, kteří téma žijí a umí ho i srozumitelně předat. Setkáváme se vždy v bránickém Teal clubu (kapacita je 60 osob, z nichž polovina je rezervována lidem z Slušná firma) od 17 do 21 hodin. Každého z hostů žádáme o cca 30 minut prezentaci, po které následují otázky, odpovědi a diskuze. Čas je vždy i na neformální pobytí. (Více zde).

KDO?

O svůj recept se podělí Krkavčí matka, jejíž "marketing" stojí na až brutálně otevřeném sdílení své životní cesty. Petr Hanzel z Bezobalu povypráví, jak se jim podařilo rozpoutat české bezobalové hnutí. Tomáš Hajzler bude mluvit o tom, jak se Peoplecommu daří už devátý rok fungovat bez většinové distribuce a slev a o hnutí za Svobodu v práci.

Video

Za případné sdílení děkuji

Termín a cena

Momentálně nemáme žádné vypsané termíny.

Máte-li zájem, ozvěte se mi zde.

Vaše názory